Hakkımızda


Yemyeşil bahçeyle çevrili Nikbin Konak, tarihi 1840'a dayanan bir Rum konağında hizmet vermektedir. Şirince Köyü'nün merkezinde bulunan tesis, huzurlu bir konaklama imkanı sunmaktadır. Efes Antik Şehri 8 km, Artemis Tapınağı ise 11 km mesafededir.

Muhteşem dağ manzaralı odalarda konforlu yataklar vardır. Bazıları otantik ahşap zeminli odalarda şömine, oturma alanı ve veranda mevcuttur. Tüm odalar özel girişlidir.

Sabahları doğal zeytinyağı ve ev yapımı reçellerin sunulduğu kahvaltıyla güne başlayabilirsiniz. Nikbin Café & Bar'ın keyfini çıkarabilirsiniz. Avludaki taş fırın ve barbekü olanaklarından yararlanabilirsiniz. Lezzetli şarap çeşitlerinden tadabilir veya bahçede Türk kahvesi içebilirsiniz.

Konuklar tesis bünyesindeki kütüphaneden ödünç alınabilen kitaplarla güzel vakit geçirebilirler. Avluda belirli aralıklarla düzenlenen açık hava sergilerinin keyfini çıkarabilirsiniz. Civarda binicilik ve yürüyüş gibi etkinlikler de yapılabilir. Talep üzerine araba kiralama hizmeti verilebilir. Cadde otoparkından yararlanabilirsiniz.

Nikbin Konak, Selçuk Havaalanı'na 10,7, Selçuk kent merkezine ise 7,6 km mesafededir.